نیازمندیها | نیازمرکزی
   
 
شرح آگهی


آلما ارائه کننده تجهيزات فيبر نوري || 66932635



برای مشاهده تمامی تصاویر ثبت شده ( 2 تصویر ) اینجا کلیک کنید

آلما ارائه کننده تجهيزات فيبر نوري || 66932635

ترجمه این آگهی به زبان انگلیسی

آلما ارائه کننده تجهيزات فيبر نوري

آلما شبکه ارائه کننده خدمات پشتيباني شبکه، با تکيه بر تجربه و دانش فني چندين ساله مديران خود در حوزه¬هاي گوناگون تکنولوژي شبکه زيرساخت (Structured Cabling) در سطوح ملي بنا به احساس نياز روزافزون جامعه IT بر آن شد، که با گردآوري جمعي از متخصصان و نخبگان زبده صنعت فن آوري ارتباطات و اطلاعات نسبت به ارائه خدمات مشاوره، راه حلهاي جامع شبکه، طراحي، اجراء و پشتيباني، تامين بهنگام تجهيزات تخصصي و فوق تخصصي اکتيو و پسيو شبکه با محوريت محصولات تجهيزات فيبر نوري – نمايندگي ليوني – نماينده Leoni به هدف توسعه و بهينه سازي قدم به اين عرصه بگذارد.

فيبر نوري يكي از محيط هاي انتقال داده با سرعت بالا است . امروزه از فيبر نوري در موارد متفاوتي نظير: شبكه هاي تلفن شهري و بين شهري ، شبكه هاي كامپيوتري و اينترنت استفاده بعمل مي آيد. فيبرنوري رشته اي از تارهاي شيشه اي بوده كه هر يك از تارها داراي ضخامتي معادل تار موي انسان را داشته و از آنان براي انتقال اطلاعات در مسافت هاي طولاني استفاده مي شود.

فيبر نوري لگراند فرانسه مجموعه کاملي از متعلقات فيبر نوري را عرضه کرده، که در تکميل کردن هر چه بيشتر يک راه حل پسيو End to End کمک شاياني مي ‌کند. اين متعلقات شامل پچ‌پنل فيبر، پچ‌کورد، کابل، tray و ... مي‌باشد. لطفاً جهت اطلاع از انواع محصولات فيبر نوري لگراند به وبسايت شرکت آلما http://www.almanet.ir مراجعه فرماييد.

انواع فيبر نوري به صورت زير دسته بندي مي گردد:
- فيبرهاي تك حالته (Single-Mode): بمنظور ارسال يك سيگنال در هر فيبر استفاده مي‌شود، مانند: تلفن

- فيبرهاي چند حالته (Multi-Mode): بمنظور ارسال چندين سيگنال در يك فيبر استفاده ميشود، مانند: شبكه‌هاي كامپيوتري و Backbone

همچنين آلما به مفتخر به ارائه رنج کاملي از محصولات فيبر نوري ليوني آلمان Leoni مي باشد. ليست اين محصولات به قرار زير مي باشد:
- Fibre Multimode in/out 4 core 50/125 OM2e
- Fibre Multimode in/out 6 core 50/125 OM2e
- Fibre Multimode in/out 8 core 50/125 OM2e
- Fibre Multimode in/out 12 core 50/125 OM2e
- Fibre Multimode out 12 core steel armored 50/125 OM2e
- Fibre Singlemode in/out 8 core OS2e
- Fibre Singlemode in/out 12 core OS2e
- Fibre Singlemode out 8 core Steel armored OS2e
- Fibre Singlemode out 12 core Steel armored OS2e
- Fibre Singlemode out 24 core Steel armored OS2e
- Patch Panel 12xSC-Dx, 24 Port Loaded Multimode, fix
- Patch Panel 12xSC-Dx, 24 Port Loaded Singlemode, fix
- Pigtail SC OM2e
- Pigtail SC OS2e
- Pigtail LC OM2e
- Pigtail LC OS2e
- Patch Cord 2m OM2e SC-SC Duplex
- Patch Cord 2m OS2e SC-SC Duplex
- Patch Cord 2m OM2e LC-SC Duplex
- Patch Cord 3m OM2e LC-SC Duplex
- Patch Cord 2m OM2e LC-LC Duplex
- Patch Cord 3m OM2e LC-LC Duplex
- Patch Cord 2m OS2e LC-LC Duplex
- Patch Cord 3m OS2e LC-LC Duplex


لطفاً جهت دريافت کاتالوگ محصولات فيبر نوري به وبسايت شرکت آلما http://www.almanet.ir مراجعه فرماييد. همچنين جهت دريافت ليست قيمت محصولات فيبر نوري لگراند و ليوني با واحد مهندسي فروش شرکت آلما تماس حاصل فرماييد.

با توجه به گستره خدمات شرکت آلما شبکه، اين شرکت مفتخر است، خدمات فيوژن فيبر نوري را علاوه بر خدمات تست فلوک مس، تست فلوک فيبر، تست او تي دي آر – تست OTDR – ارائه نمايد. خدمات فيبر آلما به شرح زير مي باشد:
- فيوژن انواع فيبر نوري خاکي و هوايي و SM , NZ ,DS
- تست OTDR انواع کابل فيبر نوري به استاندارد هاي مطرح 1310-1550 با دستگاه نويز آمريکا
- شناسايي و رفع خرابي انواع خطوطو فيبر نوري
- نصب تجهيزات ديتا - سوئيچBTS
- قيمت مناسب و برترين کيفيت
- مفصل بندي فيبر نوري در کل مناطق ايران
- نصب تجهيزات دوربين مداربسته با بستر فيبر نوري
- ارائه طرح هاي نصب و راه اندازي تجهيزات فيبر نوري
- انجام تمامي امور مربوط به حفاري ، لوله گذاري ، کابلکشي و مفصلبندي ، فيوژن و تست فيبر نوري
- سينگل مود – مالتي مود – پيگ تيل – پچ پنل فيبر نوري

لطفاً براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي‌ 66419334 - 66932688 - 66932635 تماس حاصل فرماييد يا به وبسايت شرکت آلما شبکه (ارائه کننده خدمات فيبر نوري) به آدرس http://www.almanet.ir مراجعه فرماييد.

وبسايت تخصصي شرکت آلما شبکه: www.almanet.ir
وبسايت تخصصي ترانکينگ شرکت آلما شبکه: www.trunking.ir
ايميل: info@almanet.ir
ايميل واحد فروش شرکت آلما: sales@almanet.ir
تلفن: 66419334 – 66932635 – 66932688
فکس: 66419334 – 66932635 – 66932688


نوع آگهی :    رایگان

مشخصات آگهی :

موقعیت : تهران

آدرس : خیابان کارگر شمالی - خیابان نصرت - نبش کوی امینیان - شماره 2 - واحد 17

تلفن Tel : 66419334 – 66932635 – 66932688

تاریخ ثبت آگهی :  سه شنبه 11 اردیبهشت 1397

تاریخ انقضای آگهی :  شنبه 09 تیر 1397

تاریخ بروزرسانی :  چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 15:17:14

بازديد: 500


تذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

: آگهی های دیگر این کاربر

● آلما شبکه ارائه کننده تراکينگ لگراند ...

آلما شبکه نمايندگي نگزنس فرانسه || 66932 ...

ترانکينگ pks

پايين ترين قيمت داکت - ترانکينگ لگراند ...

تخصصي ترين خدمات نصب تجهيزات شبکه نمايند ...

آلما شبکه پرداز ارائه کننده تجهيزات نماي ...

آلما شبکه ارائه کننده محصولات نمايندگي ل ...

آلما شبکه ارائه کننده خدمات تخصصي تست فل ...

آلما شبکه ارائه کننده ترانکينگ کف لگراند ...

آلما شبکه ارائه کننده پچ پنل لگراند – نم ...

آلما ارائه کننده پچ کورد لگراند – نمايند ...

آلما ارائه کننده کابل شبکه لگراند – نماي ...

آلما شبکه ارائه کننده نمايندگي داکت PKS

آلما ارائه کننده کف کاذب لگراند – نمايند ...

آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات آر اند ام ...

آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات نت پلاس – ...

آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات برندرکس – ...

آلما شبکه ارائه کننده خدمات فيوژن فيبر ن ...

آلما شبکه ارائه کننده تجهيزات هابل – Hub ...

آلما شبکه ارائه کننده نمايندگي داکت تکس ...

مشاهده تمام آگهی های این کاربر

تذکر


این صفحه اختصاصی آگهی شماره 10037174 می باشد
نام ثبت کننده این آگهی : آلما شبکه
شناسه کاربری : 1025490

توجه : وبسایت نیازمرکزی به عنوان یک سرویس دهنده عمل می کند. صفحه ای که هم اکنون آنرا مشاهده می کنید با مسئولیت شخص آگهی دهنده ثبت شده است. بنا براین وبسایت نیازمرکزی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب این صفحه به عهده نمی گیرد.

مقاله های مرتبط

شرکت هاي داروسازي

همواره وجود روابط اقتصادي ميان پزشکان از يک طرف و شرکت هاي داروسازي و تجهيزات پزشکي يا مراکز ارايه دهنده خدمات پاراکلينيک (مراکز تصويربرداري، آزمايشگاه ها، پاتولوژي ها، فيزيوتراپي و...) از طرف ديگر، مورد توجه و باعث نگرا ... ادامه ...

فيبر نوري

فيبرنوري يکي از محيط هاي انتقال داده با سرعت بالا است. امروزه از فيبر نوري در موارد متفاوتي نظير: شبکه هاي تلفن شهري و بين شهري، شبکه هاي رايانه اي و اينترنت استفاده مي شود. فيبرنوري رشته اي از تارهاي شيشه اي است که هر ي ... ادامه ...

تجهيزات بندري

آشنائي با فاکتورهاي ايمني تجهيزات بندري، شناسائي هر يک از اين فاکتورها، تهيه چک ليست هاي ايمني تجهيزات بندري، تعيين درصد ايمني تجهيزات بندري و مقايسه فاکتورهاي ايمني تجهيزات با يکديگر جهت شناسائي نقاط ضعف و قدرت هر يک از ... ادامه ...

فيبر نوري

هرجا که صحبت از سيستم هاي جديد مخابراتي، سيستم هاي تلويزيون کابلي و اينترنت باشد، در مورد فيبر نوري هم چيزهايي مي شنويد. فيبرهاي نوري از شيشه شفاف و خالص ساخته مي شوند و با ضخامتي به نازکي يک تار موي انسان، مي توانند اطل ... ادامه ...

مرواريد سياه

مرواريد سياه از صدف مرواريدساز لب سياه (Pinctada Margaritifera) که در آبهاي پلي نزياي فرانسه وجود دارد بدست مي آيد. مرواريد سياه به شدت کم است و فقط يکي از صدفها از حدود ۰۰۰ ۱۰ صدف خوراکي شامل مرواريد است. مرواريد سياه د ... ادامه ...

بيهوش کننده ها

● ديد کلي نظريات متعددي براي بيان نحوه عملکرد بيهوش کننده هاي عمومي ارائه شده است چرا که عملکرد آنها را نمي توان با يک نظريه واحد توضيح داد. در واقع اين نظريات تنها آثار ايجاد شده با اين بيهوش کننده ها را توصيف مي کنند، ... ادامه ...

بازدارنده هاي رشد

بيشتر مواد تنظيم کننده ي رشد، عموماً رشد را تحريک مي کنند و رشد و نمو را در تکامل مورفولوژيکي گياهي به هم ربط مي دهند. يک گروه از مواد گوناگون وجود دارند که در فرايند هماهنگي رشد، عموماً از رشد جلوگيري مي کنند. اين مواد، ... ادامه ...

هضم کننده ها

افزودني هاي غذائي مانند پروبيوتيک، پري بيوتيک و آنزيم ها اگر در برنامه هاي عمومي رشد صنعتي جوجه هاي گوشتي و بوقلمون (به خصوص در جيره هاي بر پايه ذرت و سويا) اضافه شود، مي تواند عملکرد آنها را بهبود ببخشد. خوراک در تجارت ... ادامه ...

جوشکاري مقاومتي

● جوشکاري مقاومتي: اگر در يک مدار مقاومت الکتريکي رسانايي خيلي بزرگتر از مقاومت اجزاي ديگر باشد تقريباً تمام گرماي ژول در اين رسانا آزاد مي شود. اين امر در لامپ هاي التهابي و وسايل گرم کننده اي مشاهد مي شود، که مقاومتشان ... ادامه ...

غبارگير 1

در حال حضار از سه نوع فيلتر براي غبارگيري گازهاي خروجي از کوره مواد خام کارخانجات سيمان استفاده مي گردد. الف) فيلتر الکتريکي Electrostatic Precipitator ESP ب) فيلتر کيسه اي Bag house ج) فيلتر هيبريد Hybrid Filter در سطور ... ادامه ...



تذکر بسیار مهم ::
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است
قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید

صفحه راهنما صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

 ثبت نام | تعرفه ها | تازه ها | قوانین | تماس با ما

NiazeMarkazi
Generated in 0.12seconds