نیازمندیها | نیازمرکزی
   
 
آگهی های ویژه
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
سورتينگ
سورتينگ
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
ايکس ري سورتر
ايکس ري سورتر
آگهی ها گروه

فراورده هاي نسوز سيمان نسوز خاک نسوز آجر نسوزديگ بخار پاتيل کوره88341236WWW.PARDISREF.IR

فراورده هاي نسوز سيمان نسوز خاک نسوز آجر نسوزديگ بخار پاتيل کوره88341236WWW.PARDISREF.IR

طراحي و اجراي سيستم زمين(Earthing) با بهترين قيمت– سيستم ارتينگ صنعتي و غير صنعتي(Grounding)- اجراي سيستم گراند و احداث

طراحي و اجراي سيستم زمين(Earthing) با بهترين قيمت– سيستم ارتينگ صنعتي و غير صنعتي(Grounding)- اجراي سيستم گراند و احداث

ميز تست شيرآلات - آسيا سيال پارس

ميز تست شيرآلات - آسيا سيال پارس

توليد کننده انواع UPS - توزيع انواع قطعات الکترونيکي

توليد کننده انواع UPS - توزيع انواع قطعات الکترونيکي

سيستم کنترل سرچاهي

سيستم کنترل سرچاهي

تعمير انواع اينورتر ، سافت استارت تمامي برندها

تعمير انواع اينورتر ، سافت استارت تمامي برندها

فراورده هاي نسوز سيمان نسوز خاک نسوز آجر نسوزپرليت دانه بندي شده منبسط بتن نسوزWWW.PARDISREF.IR/88341236

فراورده هاي نسوز سيمان نسوز خاک نسوز آجر نسوزپرليت دانه بندي شده منبسط بتن نسوزWWW.PARDISREF.IR/88341236

شرح آگهی


طراحي و اجراي سيستم زمين(Earthing) با بهترين قيمت– سيستم ارتينگ صنعتي و غير صنعتي(Grounding)- اجراي سيستم گراند و احداث چاه ارت استانداردطراحي و اجراي سيستم زمين(Earthing) با بهترين قيمت– سيستم ارتينگ صنعتي و غير صنعتي(Grounding)- اجراي سيستم گراند و احداث چاه ارت استاندارد

ترجمه این آگهی به زبان انگلیسی

گروه صنعتي – مهندسي صاديران با بيش از 30 سال سابقه درخشان و كادري مجرب ، در 2 زمينه عمده بازرگاني و مهندسي مشاور فعاليت دارد :
1. طراحي و اجراي سيستم زمين(Earthing) – سيستم ارتينگ صنعتي و ساختماني(Grounding)- اجراي سيستم گراند و احداث چاه ارت استاندارد با بهترين قيمت-نمايندگي اصلي-وارد كننده
2. توليد كننده انواع يو پي اس هاي (UPS) صنعتي و نيمه صنعتي - توليد كننده انواع استابيلايزر، شارژر، اينورتر و محافظهاي ولتاژ با بهترين قيمت
3. طراحي و فروش انواع دوربين هاي مدار بسته با بهترين قيمت
4. فروش انواع سانترال و تلفن مرکزي با بهترين قيمت
5. دستگاه كنترل تردد
6. طراحي و پياده سازي شبکه هاي LAN , WAN, Wireless - مشاوره در نصب و راه اندازي آنتي ويروس هاي تحت شبکه - مشاوره در طراحي استراتژي پشتيبان گيري و برگرداندن اطلاعات - مشاوره در خريد تجهيزات تخصصي شبکه و تهيه سند راهبردي فناوري اطلاعات و ارتباطات
7. تهيه تمام تجهيزات سرورها ي HP. Intel. Asus. Super Micro - تهيه و توزيع سوئيچهاي Cisco. Micronet. DLink
8. طراحي و پياده سازي امنيت شبکه - نصب راه اندازي و نگهداري و راهبري آنتي ويروس تحت شبکه لايسنس دار . - نصب و راه اندازي. ISA Server _____ Server. SMS Server. FTP and web Server. Mail Server. Cache Server - نصب و راه اندازي و تنظيم تمام روترها و سوئيچهاي سيسکو.
9. فروش انواع تجهيزات ضدانفجار، اعلام و اطفاء حريق
10. ساخت انواع تابلوهاي فشار ضعيف
11. مشاوره ، طراحي و اجراي پروژه هاي صنعتي - تاسيسات- صنابع نفت وگاز و پتروشيمي.

تلفن هاي تماس : 09125340446-22766357-22080059
EMAIL=sadiran.co@gmail.com / info@sadiran.org
Web site: www.SADIRAN.org


طرح و ايده ي استفاده از سيستم هاي ارت مناسب با توجه به ضررهاي فراوان اقتصادي و خطرات انساني مطرح مي گردد. استفاده از نگرشي جديد مي تواند راه حل مناسبي براي مشخص نمودن سيستم ارت براي هر منطقه باشد. مسايل زيادي در رابطه با بحث هاي الکتريکي، شيميايي، فيزيکي و زمين شناسي مربوط به سيستم هاي زمين مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار مي گيرد و دلايل نياز به سيستم ارت مشخص براي هر ناحيه با استفاده از روش هاي اندازه گيري مقاومت ويژه، ارتباط کاربري زمين ها با مقاومت ويژه و جنس خاك، تحليل مسايل مربوط به خوردگي سيستم توجيه مي شود.
در مهندسي برق، واژه Sālur يا ارت با توجه به کاربردهاي آن داراي معاني متفاوتي است. زمين در يک مدار الکتريکي مي‌تواند نقش يک نقطه مبدا را داشته باشد که بر طبق آن بقيه ولتاژهاي الکتريکي را اندازه‌گيري مي‌کنند. واژه زمين همچنين به مسيري کلي براي بازگشت جريان به منبع نيز اطلاق مي‌شود. اين واژه در مورد يک اتصال مستقيم به زمين نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد.يک مدار الکتريکي ممکن است به دلايل مختلفي به زمين متصل شده باشد. در مدارهاي قدرت اين اتصال‌ها معمولاً براي بالا بردن ايمني و محافظت افراد يا دستگاه‌ها از تاثيرات معيوب بودن عايقکاري هادي‌ها ايجاد مي‌شود. اتصال به زمين در مدارهاي قدرت از آسيب ديدن عايق‌هاي مدار در اثر افزايش ولتاژ بين زمين و مدار جلوگيري کرده و اين ولتاژ را در يک حد معين محدود مي‌کند. از اتصال زمين براي جلوگيري از افزايش الکتريسيته ساکن در هنگام حمل مواد قابل اشتعال يا تعمير تجهيزات الکترونيکي نيز استفاده مي‌کنند. در برخي از انواع تلگراف‌ها و شبکه‌هاي انتقال زمين به تنهايي نقش يکي از هادي‌ها را ايفا مي‌کند و به عنوان مسير بازگشت جريان به منبع مورد استفاده قرار مي‌گيرد با اين کار در هزينه ايجاد يک خط جداگانه براي بازگشت جريان صرفه‌جويي مي‌شود. در اندازه‌گيري از زمين به عنوان يک پتانسيل الکتريکي ثابت استفاده مي‌کنند که با توجه به اختلاف پتانسيل هر قسمت از مدار از زمين ميزان پتانسيل آن قسمت را مشخص مي‌کنند. يک زمين الکتريکي بايد از ظرفيت انتقال جريان مناسبي برخوردار باشد تا بتوان از آن به عنوان مبدا صفر ولتاژ استفاده کرد.
ارتباطات راديويي
اتصال الکتريکي به زمين مي‌تواند به عنوان يک مبدا پتانسيل الکتريکي براي سيگنال‌هاي بسامد راديويي در نوع خاصي از آنتن مورد استفاده قرار گيرد. قسمتي که مستقيما با زمين در ارتباط است مي‌تواند از يک جسم ساده مانند يک ميله هادي که در زمين فرورفته تشکيل شده باشد و يا از اتصال با لوله‌هاي فلزي آب ايجاد شده باشد (در اين موارد اين خطر وجود دارد که بعدها لوله‌ها با لوله‌هاي پلاستيکي تعويض شوند). يک الکترود زمين ايده‌آل بايد صرف نظر از ميزان جرياني که به زمين وارد مي‌شود يا از آن خارج مي‌شود هنواره ولتاژي برابر صفر داشته باشد.
تاسيسات سيم‌کشي قدرت
با وصل بدنه تجهيزات الکتريکي بروز خطا در هر يک از تجهيزات موجب جاري شدن جريان در سيم زمين شده و از برق دار شدن بدنه جلوگيري مي‌کند. يک اتصال مناسب به زمين بايد مقاومت پاييني داشته باشد تا در صورت بروز خطا، جريان جاري در زمين موجب عمل کردن سيستم حفاظت در شبکه شود. با وصل تمامي اجسام هادي در خطر برقدار شدن مي‌توان از بروز شوک الکتريکي در اثر تماس با اين اجسام جلوگيري کرد.
انتقال انرژي الکتريکي
برخي از سيستم‌هاي انتقال HVDC از زمين به عنوان سيم برگشت استفاده مي‌کنند. اين کار به ويژه در مورد خطوط کابلي زير آبي مورد استفاده قرار مي‌گيرد چرا که آب دريا يک هادي مناسب است. در اين حالت براي ايجاد اتصال با زمين از الکترودهاي دفن شده در زمين استفاده مي‌شود. محل قرار گرفتن اين الکترودها بايد با دقت انتخاب شود تا از خوردگي شيميايي الکترودها و تاسيسات زير زميني تا جاي ممکن کاسته شود.
چاه ارت
براي حفاظت از برخورد آذرخش و اتصال الکترسيته به بدنه يخچال و هر وسيله موجود در منزل و کارگاه که به برق وصل مي‌شود و در اثر تماس انسان براي وي خطر ايجاد مي‌کند معمولاً بهترين راه احداث چاه ارت (چاه زمين‌کاري) است.
نحوه احداث چاه ارت
سالهاي قبل از ذغال و نمک براي چاه ارت استفاده مي‌شد ولي پس از مدتي در اثر تماس نمک با مس صفحه مسي سولفاته مي‌شد و عملا چاه ارت از کار مي‌افتاد ولي در حال حاضر يک حلقه چاه به عمق بين ۳ ال ۸ متر حفر مي‌گردد و يک صفحه مسي به ابعاد ۷۰*۷۰ سانتيمتر و با ضخامت ۵ ميليمتر که به يک سيم مسي معمولا نمره ۹۰ از طريق جوش و بست اتصال مي‌يابد و از ماده‌اي بنام سوپر اکتيو بنتونيت استفاده مي‌گردد اين ماده را بهمراه ۱۰۰۰ ليتر آب بصورت دوغاب در آورده و درون چاه مي‌ريزيم در بين کار صفحه مسي را بصورت عمودي و در وسط چاه قرار مي‌دهيم و الباقي دوغاب را مي‌ريزيم سپس خاک را سرند کرده داخل چاه مي‌ريزيم و از طريق سيم کليه بدنه دستگاهها شامل الکتروموتور بدنه لوازم آشپزخانه هر آنچه را که به برق وصل شده و قابليت تماس با انسان را دارد به اين سيم وصل مي‌کنيم و حتي در بلندترين نقطه ساختمان يک ميله فلزي نصب مي‌کنيم و آنرا نيز به اين سيم وصل مي‌کنيم.
نتيجه: اگر صاعقه به ساختمان بزند از طريق اين ميله به زمين منتقل مي‌شود اگر سيم لخت شده و به بدنه فريزر ماشين لباسشويي و غيره وصل شود قبل از اينکه براي انسان خطري ايجاد کند به زمين منتقل مي‌شود و خلاصه با ايجاد سيستم زميني کردن خطر برق گرفتگي از بين مي‌رود ضمنا در دو شاخه‌هاي جديد و پريزها جديد بجز سيم نول و فاز يک سيم ديگر وجود دارد و آن همين سيم ارت است.در اثر برخورد صاعقه به ساختماني که سيستم ارتينگ ندارد معمولا کامپيوتر تاسيسات ساختمان و غيره آسيب مي‌بينند در بهترين حالت اگر جان در ميان نباشد..... پس من توصيه مي‌کنم با توجه به هزينه نسبتا کم ساختمان خود را به اين سيستم مجهز کنيد.مراقب باشيد حتي اگر خود شما متخصص نيستيد از ايجاد چاه ارت با ذغال و نمک اکيدا خودداري نموده و حتما از سوپر اکتيو بنتونيت استفاده شود.
- در نخستين گام وظيفه اصلي تمامي شرکت ها و متخصصين، همانند يک پزشک مي باشد كه بايد با مطالعه، بررسي و تجويز صحيح دستگاه مناسب مصرف کننده ،بهترين نقطه تعادل را بين کيفيت و قيمت برقرار نمايند. لذا ما نيز با داشتن همين باورآماده ارائه اطلاعات فني و مشاوره رايگان مي باشيم. - اين شركت با ارائه گارانتي هاي بلند مدت تر و متنوع سعي دارد رضايت مشتريان محترم را هرچه بيشتر جلب نمايد.

- هدف ما داشتن كشوري خودكفا و صادر كننده علم مي باشد.يكديگر را در اين امر ياري رسانيم.

- در صورت نياز به گرفتن اطلاعات فني، مشاوره رايگان مي باشد.
- قيمت و كيفيت فني ما را با نسبت به ديگران مقايسه كرده و سپس تصميم بگيريد.
- اين شركت با ارائه گارانتي هاي بلند مدت تر و متنوع سعي دارد رضايت مشتريان محترم را هرچه بيشتر جلب نمايد.
تلفن هاي تماس : 09125340446-22766357-22080059
EMAIL=sadiran.co@gmail.com / info@sadiran.org
Web site: www.SADIRAN.org


نوع آگهی :    رایگان

مشخصات آگهی :

موقعیت : تهران

آدرس : تهران-قلهك

تلفن Tel : 09125340446-22766357-22080059

تاریخ ثبت آگهی :  شنبه 18 خرداد 1398

تاریخ انقضای آگهی :  چهارشنبه 16 مرداد 1398

تاریخ بروزرسانی :  شنبه 15 تیر 1398 08:46:51

بازديد: 898


تذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

: آگهی های دیگر این کاربر

مشاهده تمام آگهی های این کاربر

تذکر


این صفحه اختصاصی آگهی شماره 10069680 می باشد
نام ثبت کننده این آگهی : مهندس موسوی
شناسه کاربری : 1007399

توجه : وبسایت نیازمرکزی به عنوان یک سرویس دهنده عمل می کند. صفحه ای که هم اکنون آنرا مشاهده می کنید با مسئولیت شخص آگهی دهنده ثبت شده است. بنا براین وبسایت نیازمرکزی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب این صفحه به عهده نمی گیرد.

آگهی های مرتبط

فروش ويژه 1000 طرح توجيهي صنعتي مشاوره ا ...

خريد طرح توجيه فني اقتصادي طراحي صنعتي ت ...

فروش انواع لودسل کره اي سوها ، نمايشگر ک ...

3000 طرح توجيهي، اولين و کاملترين بانک ط ...

3000 طرح توجيهي، پکيج جديد طرح توجيهي(شم ...

ژئوممبران:تامين _ طرح و اجراي ورق ژئوممب ...

هزينه کمتر، شرکت کنندگان بيشتر در همايش ...

مواد و مصالح نسوز ديرگدازWWW.PARDISREF.I ...

آموزش تعميرات سيستم انژکتور, CNG گاز سوز ...

نرم افزار جامع مالي و صنعتي اعتماد

مقاله های مرتبط

موتورهاي سه فاز

موتور هاي چند فاز موتورهاي چند فازه موتورهاي متناوبي هستند که به صورت دو يا سه فاز کار مي کنند . هر دو از لحاظ ساختماني مشابه بوده و فقط اتصال داخلي کلافهايشان متفاوت است . براي کاربردهايي نيازمند به توان بالاتر ، از موت ... ادامه ...

سيستم جرقه زني خودرو

وتورهاي احتراق داخلي ماشين هايي شگفت انگيزي هستند که در طي بيش از ۱۰۰ سال تکامل يافته اند . اين تکامل توسط سازندگان خودرو براي افزايش بازده و کاهش آلودگي با گذشت هر سال ادامه يافت . در نتيجه به طور باور نکردني و شگفت انگ ... ادامه ...

سيستم هيدروليک

● مقدمه : در حال حاضر جهت راه اندازي کوره ها با دور کم از يک الکترموتور ELIN و يک گيربکس FELENDER استفاده مي شود که بنا به دلايل فني و مشکلاتي که ممکن است در اثر اختلالات برقي بوجود آيد ، احتمال عدم توانايي در راه اندازي ... ادامه ...

کلاچ خودرو

در صنعت خودرو در بخش انتقال قدرت، سيستم کلاچ به عنوان يکي از کليدي ترين مجموعه ها مطرح است و عملکرد صحيح آن، تاثير مستقيم در کارکرد خودرو و از جمله بخش توليدکننده قدرت (موتور) و بخش انتقال نيروي محرکه (جعبه دنده، ميله گا ... ادامه ...

سيستم هاي فازي

دستيابي به دانش بدون ابهام، سالهاي متمادي انسان را دچار چالش ساخته است. از هنگامي که ارسطو منطق دو ارزشي را معرفي کرده، تاکنون بشر توانسته با کمک و استفاده از آن به موفقيت هاي چشمگيري دست يابد؛ فن آوري رشد نموده و روز به ... ادامه ...

دوربين هاي تحت شبکه

سيستم هاي نظارت تصويري از ساليان پيش به عنوان ابزاري مهم در بحث نظارت و ايجاد امنيت مورد استفاده قرار گرفته اند. با توجه به سابقه طولاني اين سيستم ها، تحولات و پيشرفت هاي بسيار زيادي در اين حوزه صورت پذيرفته است که اطلاع ... ادامه ...

اندازه گيري ولتاژ و جريان

تجهيزات شبکه انتقال، فوق توزيع و توزيع بنابر گفته کارشناسان، اغلب براي سرويس دهي به مشترکاني با بارهاي سنتي و کاملاً خطي طراحي و ساخته شده اند. به رغم گسترش روزافزون مصرف کننده هاي غيرخطي به اعتقاد کارشناسان، هنوز به صور ... ادامه ...

شوري خاک

در مقالة حاضر، طرحي ارائه شده است که شوري خاک را در مزارعِ تحت آبياري تخمين زده و راهکارهاي مديريتي ارائه مي دهد. اين تحقيق بر اساس بررسي مدلهاي آبياري منطقة Manicoba (= منطقه اي واقع در شمال شرقي برزيل) انجام شده است. د ... ادامه ...

چاه نگاري

● واژگان ▪ مقاومت ويژه الکتريکي: ميزان مقاومت مواد در برابر جريان الکتريسيته (حرکت الکترون) در درون آن است. با بدست آوردن مقاومت ويژه مي توان برخي از اين خواص را شناسايي کرد. مقاومت ويژه الکتريکي مبناي محاسبه ميزان شوري ... ادامه ...

چاه نگاري

چاه نگاري هسته اي در چارچوب چاه نگاري هسته اي مي توان از اندازه گيري هاي زير نام برد: الف) نگار اندازه گيري پرتو زايي گاماي طبيعي (چاه نگاري GR (پرتوي گاما)) بعضي مواد و سازند ها داراي پرتوزايي طبيعي هستند. کاني ها و س ... ادامه ...

گروه ها


groupسایتها
groupكامپيـوتر
groupلوازم
groupآموزشي
groupاملاک
groupوسايل نقليه
groupخدماتي
groupبازار كار
groupصنعتي
groupارتباطي
groupشخصي
groupهنريتذکر بسیار مهم ::
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است
قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید

صفحه راهنما صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

 ثبت نام | تعرفه ها | تازه ها | قوانین | تماس با ما

NiazeMarkazi
Generated in 0.12seconds