نیازمندیها | نیازمرکزی
   
 
شرح آگهی


ساندويچ پانل دوروصافساندويچ پانل دوروصاف

ترجمه این آگهی به زبان انگلیسی

توليد ساندويچ پنل دور صاف با لبه هاي فاق و زبانه کلين روم(اتاق تميز)
مشخصات فني ساندويچ پانل کلين روم( اتاق تميز)
ضخامت هاي توليدي:3-4-5-6-8-10 سانتيمتر
عرض توليدي: 1000 ميليمتر مفيد
طول توليدي:1 الي 13.5 متر طول
نحوه فاق و زبانه: پيچ مخفي
لايه بيروني:ورق گالوانيزه يا آلومينيوم رنگي به صورت کوره اي الکترو استاتيک با نماي صاف
لايه داخلي :ورق گالوانيزه يا آلومينيوم رنگي به صورت کوره اي الکترو استاتيک با نماي صاف
عايق مورد استفاده: مواد پلي اورتان با دانسيته 40
نسوز بودن: طبق استاندارد DIN4102 B2+
موارد مصرف ساندويچ پانل دور صاف با لبه هاي فاق و زبانه پيچ مخفي در اتاق هاي تميز يا همان کلين روم است

درباره اتاق تميز:
اتاق تميز اصولاً به محيطي گفته مي‌شود که جهت توليدو يا تحقيقاتعلمي و صنعتيدر آن فعاليت‌هايي صورت مي‌گيرد و در اين محيط مقدار آلايندههايزيست محيطي بسيار پايين تر از حد معمول فضاي يک محيط بسته مي‌باشد. آلاينده‌هاي معمول عبارتند از: گرد و غبار، ميکروبهايمعلق در فضا و بخار مايعات محيطي. بطور دقيق تر اتاق تميز محيطي با آلايش کنترل شده ذرات معلق در فضاست که در هر متر مکعب آن تعداد معيني ذره موجود است. بطور مثال در ساختار تعريف شده در ISO ۹براي اتاق‌هاي تميز تعداد کمتر از ۳۵ ميليون ذره در هر متر مکعبتشريح شده‌است.
اتاق تميز در ايران در صنايع داروسازي،صنايع خودروئي،آزمايشگاهها ، کامپيوتر، صنايع فضائي، صنايع غذائي، صنايع اپتيک، ساخت دي وي دي و الکترونيک و بسياري صنايع ديگر استفاده مي شود.
اتاق تميز مي‌تواند فضاي بسيار بزرگي باشد بطوريکه گاهي اوقات تمامي يک کارخانهبا هزاران متر مربعمساحتمي‌تواند در سولههاييبا فضاي تعريف شدهٔ اتاق تميز و زمين‌هاي پوشيده شده با کف پوشمخصوص اينگونه اتاقها ساخته شده باشد.
اتاق‌هاي تميز معمولاً براي توليد مواد نيمه رسانامانند ژرمانيوم، سيليکونو يا براي توليد لوازم تکنولوژيکپزشکيو زمينه‌هاي ديگر که توليدات مربوط به آنها نياز به محيطي بسيار پاکيزه و فاقد آلودگيهاي عادي محيط دارند.
جريان هواي هدايت شده به داخل اتاقهاي تميز توسط دستگاه مخصوص تصفيهو فيلترمي‌شوند و همچنين هواي داخل محيط بطور دائم در چرخش و تصفيه مجدد قرار مي‌گيرد و توسط دستگاههاي تميز کننده ذراتهواي قوي (HEPA) و يا (ULPA) پردازش مي‌شوند تا ذرات ايجاد شده در محيط اتاق تميز نيز از بين بروند.
کارکنان از دوش هوا که در اتاق مخصوصي در محل ورود به سالن تعبيه شده مي‌گذرند و همواره از لباسهاي مخصوص و پوشيده مانند کلاه و ماسک و دستکش و روپوش و کفش ويژه و... استفاده مي‌کنند. حتي وسايل کار و دستگاههاي موجود در اتاق تميز نيز به شکلي طراحي شده‌اند تا کمترين تعداد ذرات معلقدضر هوا از نتيجه کارشان حاصل شود. قابل توجه‌است که اتاق تميز محيط استريل نيست و الزاماً به دليل تعداد کنترل شده ذرات معلق در هواي محيط، اتاق تميز ناميده مي‌شود. اين ذرات توسط دستگاه شمارنده اين ذرات قابل اندازه گيري هستند.
برخي اتاقهاي تميز داراي فشار مثبت هواهستند و در اين موارد در صورت وجود هرگونه درز و شيار در محيط اتاق تميز به هواي بيرون، هوا از محيط اتاق تميز خارج مي‌شود و با اين فشار مثبت هوا، از ورود هواي بيرون از اين شيارها به داخل اتاق پيشگيري صورت مي‌گيرد. برخي اتاقهاي تميز نيز به دستگاههاي ويژه کنترل رطوبتهوا مجهز هستند که تلاش مي‌کنند تا در موارد مورد نياز رطوبت محيط را پايين نگه دارند. اتاقهاي تميز رده پايين شايد نيازي به تمامي اين موارد نداشته باشند و تنها با رعايت پوشش کارکنان و بويژه کفش‌هاي آنها و يا تعويض روپوش، فضاي دلخواه را پديد آورند.


نوع آگهی :    رایگان

مشخصات آگهی :

گفتگوي آنلاين : ارسال پيغام از طريق YahooMessenger

موقعیت : آذربايجان شرقي

آدرس : تبریز- ائل گلی،کوچه میخک 1، ساختمان میخک، طبقه سوم شرکت یادمان ارک میهن

تلفن Tel : 041-33272581-82-84

قیمت : تماس با ما

تاریخ ثبت آگهی :  سه شنبه 30 مرداد 1397

تاریخ انقضای آگهی :  شنبه 28 مهر 1397

تاریخ بروزرسانی :  دوشنبه 23 مهر 1397 16:23:57

بازديد: 449


تذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

: آگهی های دیگر این کاربر

سيستم برفگير سقف

سقف شفاف

نماي آلومينيوم پانچ شده

سيستم ذوب برف هوشمند-المنت هيتر آبرو

سقف شيشه اي

ساخت سازه سبک در تبريز (izosteel)

طراحي و محاسبه سازه و سوله بوسيله طراحان ...

ساخت انواع سالن و سوله صنعتي در سراسر ک ...

سيستم پوششي يکپارچه بدون درز زيپ اولين ب ...

سيستم پوشش سقف قوسي زيپ اولين بار در اير ...

زيپ پانل بهترين عايق گرمايي و صوتي سازه، ...

پوشش سقف و سوله را با يادمان ارک تجربه ک ...

ساندويچ پانل پلي اورتان تبريز

ساندويچ پانل دوروصاف

سيستم پوشش سقف بمو

ساندويچ پانل - يادمان ارک ميهن

مشاهده تمام آگهی های این کاربر

تذکر


این صفحه اختصاصی آگهی شماره 10071251 می باشد
نام ثبت کننده این آگهی : يادمان ارك
شناسه کاربری : 1023983

توجه : وبسایت نیازمرکزی به عنوان یک سرویس دهنده عمل می کند. صفحه ای که هم اکنون آنرا مشاهده می کنید با مسئولیت شخص آگهی دهنده ثبت شده است. بنا براین وبسایت نیازمرکزی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب این صفحه به عهده نمی گیرد.

مقاله های مرتبط

ساندويچ پانل

با توجه به وسعت کشور ايران و شرايط اقليمي متفاوت در نواحي مختلف اين سرزمين لازم است روشهاي ساختمان سازي متناسب با ويژگيهاي خاص منطقه اي تدوين و به مورد اجرا گذاشته شود . نظر به اينکه اين کشور روي يکي از کمربندهاي فعال زم ... ادامه ...

ساندويچ پانل

▪ مقاومت در خمش و بار محوري همزمان : مقاومت خمشي – محوري صفحات ديواري بايستي طبق مقررات فصل ۱۶ آبا و باتوجه به عملکرد ترکيبي ، نيمه ترکيبي و يا غير ترکيبي آنها محاسبه شود . محدوديت ميلگرد ديوارها طبق بند ۱۶-۴ آبا مي باشد ... ادامه ...تذکر بسیار مهم ::
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است
قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید

صفحه راهنما صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

 ثبت نام | تعرفه ها | تازه ها | قوانین | تماس با ما

NiazeMarkazi
Generated in 0.44seconds