نیازمندیها | نیازمرکزی
   
 
شرح آگهی


آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فيبر نوري OM3 - 66932635



آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فيبر نوري OM3 - 66932635

ترجمه این آگهی به زبان انگلیسی

آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فيبر نوري OM3 - 66932635

فروش فيبر نوري OM3 ساخت اروپا (آلمان و انگلستان)
======================================================
ساختار کلي فيبر نوري مالتي مود به 3 صورت مي¬باشد:
فيبر نوري OM1 – که توليد آن بسيار محدود مي باشد
فيبر نوري OM2
فيبر نوري OM3 - که در حال حاضر بهترين فيبر نوري موجود در بازار ايران مي¬باشد.
که در اين بين OM3 در طول 300 متر قابليت انتقال ديتا را بر روي پهناي باند 10G را دارا مي¬باشد.
فيبر نوري OM4 به زودي عرضه خواهد گرديد. که در فواصل بالاتري امکان انتقال ديتا وجود خواهد داشت.
=======================================================
آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل فيبر نوري OM3 با مشخصات ذيل مي باشد:
فيبر نوري از نوع OM3 به انواع گوناگوني تقسيم مي گردد:
فيبر نوري OM3 – 6 رشته Indoor
فيبر نوري OM3 – 12 رشته Indoor
فيبر نوري OM3 – 24 رشته Indoor
فيبر نوري OM3 – 48 رشته Indoor
فيبر نوري OM3 – 12 رشته خاکي Armored
فيبر نوري OM3 – 24 رشته خاکي Armored
==============================================
محصولات فيبر و تجهيزات پسيو آلما شبکه به قرار زير مي باشد:
پيگ تيل OM3 آلماني – پچ پنل 12 پورت فيبر نوري – پچ پنل 24 Duplex فيبر نوري – کابل شبکه لگراند – لگراند – محصولات OM3 – تجهيزات OM3 – فيبر نوري مالتي مود OM3 - انواع فيبر نوري خاکي OM3 – فيبر نوري خاکي کورنينگ – فيبر نوري Corning – فيبر نوري خاکي – پچ کورد فيبر نوري – پچ پنل فيبر نوري – فيبر نوري OM3 – فيبر 12Core برند Corning – تجهيزات فيبر نوري OM3 - فيبر نوري 12Core از نوع Armored خاکي – فيبرنوري OM3 خاکي Armored
ساير محصولات آلما شبکه:
آلما شبکه علاوه بر محصولات پسيو رنج کاملي از نرم افزارهاي کمپاني Symantec و Windows را ارائه مي نمايد:
ويروس کش آنلاين - ويروس کش اندرويد - ويروس کش رايگان - ويروس کش آنلاين - ويروس کش آنلاين رايگان - نمايندگي سيمانتک - نمايندگي سيمانتک تهران - نمايندگي سيمانتک در تهران - نمايندگي سيمانتک در ايران - نماينده سيمانتک نماينده سيمانتک در تهران - ارزان ترين لايسنس سيمانتک - آنتي ويروس آمريکايي- آنتي ويروس اروپايي - آنتي ويروس قابل آپديت - قابليت بروزرساني آنتي ويروس - دانلود آنتي ويروس - ويروس کش اوريجينال - سيمانتک ايران - سيمانتک براي ويندوز 7 - سيمانتک اند پوينت - سيمانتک جديد - لايسنس اصلي سيمانتک - تشخيص اصالت سيمانتک - آنتي ويروس - آنتي ويروس تحت شبکه - تجهيزات شبکه - آنتي ويروس Nod32 - آنتي ويروس مايکروسافت - آنتي ويروس آويرا - آنتي ويروس رايگان - آنتي ويروس اندرويد - آنتي ويروس آنلاين - آنتي ويروس دانلود - آنتي ويروس نود 32 - آنتي ويروس سيمانتک - آنتي ويروس سيمانتک 2013 - آنتي ويروس سيمانتک 2012 - فروش آنتي ويروس Fsecure – فروش آنتي ويروس اف سکيور – فروش نرم افزارهاي امنيتي Fsecure – نمايندگي Fsecure – نمايندگي Microsoft – نمايندگي محصولات Microsoft در ايران - ارزان تري لايسنس سيمانتک، آنتي ويروس آمريکايي – پايين ترين قيمت لايسنس سيمانتک - آپديت آنتي ويروس سيمانتک - آنتي ويروس Symantec - آموزش آنتي ويروس سيمانتک - آپديت آنتي ويروس سيمانتک - Symantec Antivirus - سايت آنتي ويروس سيمانتک - دانلود آنتي ويروس سيمانتک - آنتي ويروس سيمنتک - سيمنتک – سيمنتک - نمايندگي سيمانتک - سيمانتک تحت شبکه - سيمانتک وب -سيمانتک بک آپ - سيمانتک آنتي ويروس دانلود - سيمانتک End Point - آنتي ويروس اوريجينال - فروش لايسنس آنتي ويروس -فروش آنتي ويروس - نمايندگي آنتي ويروس - فروش لايسنس تحت شبکه سيمانتک - نمايندکي سيمانتک - لايسنس سيمانتک - پايين ترين قيمت لايسنس سيمانتک – آنتي ويروس اند پوينت- آنتي ويروس تحت شبکه - نماينده سيمانتک - نمايندگي آنتي ويروس سيمانتک در ايران - Symantec Distributor - فروش آنتي ويروس سيمانتک - ويروس کش قوي – فروش آنتي ويروس – لايسنس ويندوز سرور اورجينال
===================================
وبسايت هاي شرکت آلما شبکه:
www.almanet.ir
www.trunking.ir
www.legrand-alma.com
www.symantec-alma.com
www.almanetco.com
تلفکس: 66419334 – 66932635 – 66932688
ايميل جهت دريافت اطلاعات و تماس با آلما شبکه: info@almanet.ir


نوع آگهی :    رایگان

مشخصات آگهی :

موقعیت : تهران

آدرس : تهران،خیابان کارگرشمالی،خیابان نصرت،نبش کوی امینیان،شماره 2،واحد17

تلفن Tel : 66419334 – 66932635 – 66932688

تاریخ ثبت آگهی :  سه شنبه 24 بهمن 1396

تاریخ انقضای آگهی :  شنبه 25 فروردین 1397

تاریخ بروزرسانی :  پنجشنبه 26 بهمن 1396 19:10:55

بازديد: 243


تذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

: آگهی های دیگر این کاربر

معرفي انواع کابل پروفي باس هلوکيبل

فروش کابل هاي KNX خانه هوشمند هلوکيبل He ...

فروش کابل هاي Drag Chain هلوکيبل Helukab ...

فروش کابل هاي نسوز هلوکيبل Helukabel – آ ...

فروش کابل هاي ابزار دقيق صنعتي هلوکيبل

فروش کابل هاي سري باس BUS هلوکيبل

ارائه کابل هاي High Temperature هلوکيبل ...

معرفي اهداف تکنولوژي GPON – آلما شبکه

معرفي راهکارهاي FTTH در شهر هوشمند

معرفي کابل هاي پروفي باس هلوکيبل آلمان | ...

معرفي کابل هاي کنترلي Single Core هلوکيب ...

آلما شبکه ارائه دهنده انواع کابل ابزار د ...

آلما شبکه ارائه دهنده انواع کابل صوتي – ...

مزاياي استفاده از FTTH و تجهيزات مورد ني ...

مزاياي استفاده از FTTH – آلما شبکه پرداز

آلما شبکه ارائه دهنده خانه هوشمند || 669 ...

آلما شبکه ارائه دهنده انواع کابل اعلام ح ...

آلما شبکه ارائه دهنده انواع کابل محيط بي ...

فروش کابل شبکه Cat6ASFTP شيلدار Armored ...

کابل شبکه Cat7SFTP هلوکيبل آلمان

مشاهده تمام آگهی های این کاربر

تذکر


این صفحه اختصاصی آگهی شماره 10072602 می باشد
نام ثبت کننده این آگهی : آلما شبکه
شناسه کاربری : 1025490

توجه : وبسایت نیازمرکزی به عنوان یک سرویس دهنده عمل می کند. صفحه ای که هم اکنون آنرا مشاهده می کنید با مسئولیت شخص آگهی دهنده ثبت شده است. بنا براین وبسایت نیازمرکزی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب این صفحه به عهده نمی گیرد.

مقاله های مرتبط

اتوماسيون صنعتي

پروفيباس(PROFIBUS) ، سيستم فيلدباس(Process Field Bus) سيستم پيشرفته اي در اروپا بوده و از پذيرش جهاني برخوردار مي باشد. حوزه کاربرد آن شامل اتوماتيک سازي، توليد، فرآيند و ساختمان است... امروزه تمامي توليد کنندگان پيشرو د ... ادامه ...

کابل USB

آيا مي دانيد که مي توان ۲ کامپيوتر را با يک کابل USB USB ساده به يکديگر متصل کرد؟ اگر دو کامپيوتر در خانه يا محل کار خود داريد که براي استفاده اشتراکي از فايلهاي موجود در هر کدام مي خواهيد آن دو را به يکديگر وصل کنيد. اي ... ادامه ...

فيبر نوري

فيبرنوري يکي از محيط هاي انتقال داده با سرعت بالا است. امروزه از فيبر نوري در موارد متفاوتي نظير: شبکه هاي تلفن شهري و بين شهري، شبکه هاي رايانه اي و اينترنت استفاده مي شود. فيبرنوري رشته اي از تارهاي شيشه اي است که هر ي ... ادامه ...

کابل

1) کابل هاي فشار ضعيف و متوسط بيش از ۹۰% کابلهاي جريان زياد داراي عايقي از کاغذ آغشته به روغن مي باشند . بدين معني که سيمها با نوارهاي کاغذي باند پيچي شده و سپس به نوعي از روغن معدني غليظ اغشته مي شوند. چنين کابلي را که ... ادامه ...

فيبر نوري

هرجا که صحبت از سيستم هاي جديد مخابراتي، سيستم هاي تلويزيون کابلي و اينترنت باشد، در مورد فيبر نوري هم چيزهايي مي شنويد. فيبرهاي نوري از شيشه شفاف و خالص ساخته مي شوند و با ضخامتي به نازکي يک تار موي انسان، مي توانند اطل ... ادامه ...

مرواريد سياه

مرواريد سياه از صدف مرواريدساز لب سياه (Pinctada Margaritifera) که در آبهاي پلي نزياي فرانسه وجود دارد بدست مي آيد. مرواريد سياه به شدت کم است و فقط يکي از صدفها از حدود ۰۰۰ ۱۰ صدف خوراکي شامل مرواريد است. مرواريد سياه د ... ادامه ...

بيهوش کننده ها

● ديد کلي نظريات متعددي براي بيان نحوه عملکرد بيهوش کننده هاي عمومي ارائه شده است چرا که عملکرد آنها را نمي توان با يک نظريه واحد توضيح داد. در واقع اين نظريات تنها آثار ايجاد شده با اين بيهوش کننده ها را توصيف مي کنند، ... ادامه ...

بازدارنده هاي رشد

بيشتر مواد تنظيم کننده ي رشد، عموماً رشد را تحريک مي کنند و رشد و نمو را در تکامل مورفولوژيکي گياهي به هم ربط مي دهند. يک گروه از مواد گوناگون وجود دارند که در فرايند هماهنگي رشد، عموماً از رشد جلوگيري مي کنند. اين مواد، ... ادامه ...

هضم کننده ها

افزودني هاي غذائي مانند پروبيوتيک، پري بيوتيک و آنزيم ها اگر در برنامه هاي عمومي رشد صنعتي جوجه هاي گوشتي و بوقلمون (به خصوص در جيره هاي بر پايه ذرت و سويا) اضافه شود، مي تواند عملکرد آنها را بهبود ببخشد. خوراک در تجارت ... ادامه ...

جوشکاري مقاومتي

● جوشکاري مقاومتي: اگر در يک مدار مقاومت الکتريکي رسانايي خيلي بزرگتر از مقاومت اجزاي ديگر باشد تقريباً تمام گرماي ژول در اين رسانا آزاد مي شود. اين امر در لامپ هاي التهابي و وسايل گرم کننده اي مشاهد مي شود، که مقاومتشان ... ادامه ...

گروه ها


groupسایتها
groupكامپيـوتر
groupلوازم
groupآموزشي
groupاملاک
groupوسايل نقليه
groupخدماتي
groupبازار كار
groupصنعتي
groupارتباطي
groupشخصي
groupهنري



تذکر بسیار مهم ::
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است
قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید

صفحه راهنما صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

 ثبت نام | تعرفه ها | تازه ها | قوانین | تماس با ما

NiazeMarkazi
Generated in 0.11seconds