نیازمندیها | نیازمرکزی
   
 
آگهی های ویژه
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
سورتينگ
سورتينگ
s
s
s
s
s
s
s
s
s
s
ايکس ري سورتر
ايکس ري سورتر
آگهی ها گروه

گريس پمپ آرو ARO

گريس پمپ آرو ARO

يونيت بوستر گاز

يونيت بوستر گاز

تجهيزات سرمايشي و گرمايشي و برج خنک کننده

تجهيزات سرمايشي و گرمايشي و برج خنک کننده

طراحي و ساخت انواع اجکتور

طراحي و ساخت انواع اجکتور

پمپ فشار بالا هسکل- Haskel آمريکا

پمپ فشار بالا هسکل- Haskel آمريکا

شير آلات فشار بالا Butech آمريکا

شير آلات فشار بالا Butech آمريکا

رگولاتور فشار Tescom

رگولاتور فشار Tescom

شرح آگهی


هسکل - پمپ هسکل haskelهسکل - پمپ هسکل haskel

ترجمه این آگهی به زبان انگلیسی

هسکل

هسکلHaskel
بوستر پمپ هسکل
پمپ بادي هسکل Air Operated Liquid Pump
بوستر هسکل Air Operated Gas Booster
ايرآمپلي فاير هسکل Air Operated Air Amplifier


کمپاني هسکل بزرگترين توليد کننده انواع پمپ ها و بوستر هاي گاز با محرک هواي فشرده مي باشد.
پمپ هاي هسکل در صنعت، از جايگاه ويژه ايي برخوردارند. يکي از دلايل عمده آن کيفيت بسيار بالا و دوام طولاني آن است. اين پمپ ها از فشار ۷۰ bar الي ۵۰۰۰ bar در مدل هاي مختلف توسط کمپاني هسکل توليد شده و جهت ايجاد فشار سيال مانند آب، روغن، آب صابون، ميعانات نفتي، مواد شيميايي، گليکول و . . . بکار مي روند.
براي ساخت دستگاههاي تست هيدرواستاتيک، پمپ هاي تزريق مواد شيميايي، پکيج هاي انتقال مواد و . . . از پمپ هاي هسکل استفاده مي شود.
بوستر گاز هسکل نيز براي افزايش فشار انواع گاز مانند ازت، آرگون، هيدروژن، اکسيژن، هليوم و . . . کاربرد دارند. اين بوسترها در ساخت دستگاههاي تست فشار گاز نيز کاربرد فراوان دارند.
پارس سيال علاوه بر فروش تمامي محصولات کمپاني هسکل، کليه قطعات يدکي را نيز موجود و تعميرات هسکل را نيز انجام مي دهد. جهت رفاه حال مشتريان، فيلم آموزشي تعميرات هسکل نيز در وب سايت پارس سيال قرار داده شده است و قابل دانلود مي باشد.

هسکل پارس سيال نماينده رسمي و عامل فروش اصلي و خدمات پس از فروش محصولات کمپاني هسکل Haskel آمريکا، قادر به ارائه انواع بوستر پمپ هاي بادي ( با محرک هواي فشرده )، آمپلي فاير هوا – گاز و بوسترهاي گاز فشار قوي مي باشد.

پارس سيال هم اکنون داراي انبار بسيار بزرگ از محصولات کمپاني Haskel مي باشد. اين انبار از نظر تعداد و تنوع منحصر به فرد بوده و اين امکان را به پارس سيال داده است تا بتواند کليه محصولات Haskel را در لحظه تحويل مشتريان خود نمايد.

حجم خريد بسيار بالا توسط پارس سيال از شرکت هسکل، سبب شده تا قيمت هاي خريد و تمام شده کاهش پيدا کرده و از هم اکنون کليه پمپ ها و بوسترهاي هسکل با قيمت هاي بسيار رقابتي قابل ارائه مي باشد.

پمپ ها و بوسترهاي هسکل نسبت به ساير رقباي خود از کيفيت و عمر بسيار بالاتري برخوردار بوده و سبب شده تا اين پمپ ها و بوسترها بتوانند در مناطق گرم و خشک، گرم و مرطوب، سرد و خشک به راحتي و بدون نياز به سرکشي، سالها به فعاليت خود ادامه دهند.

پمپ هاي پر مصرف فشار ساز هسکل سري MS و M و AW و ASF در تمامي فشارها موجود و با قيمت رقابتي آماده تحويل مي باشد.

انواع اير آمپلي فاير و بوستر گاز نيز براساس درخواست، قابل ارائه مي باشد.

مدلهاي AA-30 و AAT-7/30 و AA-8 و AG-30 و AG-65 موجود و قابل ارائه مي باشند.

کاربرد محصولات هسکل در صنعت :

الف : بوستر پمپ هاي پنوماتيک

-تست هيدرواستاتيک و هيدروليک مانند تست شيرآلات، تست مخازن، تست لوله و شيلنگ، تست سيلندر و انجام کاليبراسيون فشار
-تزريق مواد شيميايي اعم از متانول و . . . در خطوط انتقال گاز جهت ممانعت از يخ زدگي و . . .
-ايجاد فشار هيدروليک جهت عملگرها و سيلندرها مانند پاور پک ها جهت ايجاد فشار و جريان براي به حرکت در آوردن سيلندرهاي هيدروليک و . . .
استفاده در صنايع فرمينگ و پرس هاي سرد ايزواستاتيک ( CIP )

ب : اير آمپلي فاير و بوستر هاي گاز

-انجام تست فشار قوي گاز
-تزريق گاز و شارژ سيلندرهاي گازي
-ايجاد فشار جهت عملگرهاي پنوماتيک

پمپ هاي بادي Haskel جزء پمپ هاي توان ثابت مي باشد. به اين معني که به محض رسيدن به فشار از پيش تعيين شده، از کار بازايستاده و موجب اتلاف انرژي نمي گردند.

در فرايند تست هيدروليک و هيدرواستاتيک، بهترين گزينه، انتخاب پمپ هاي بادي هسکل است.

دقت بسيار بالا در اعمال فشار، کنترل فشار و قرائت فشار از مزاياي پمپ هاي هسکل مي باشد.

همچنين کليه قطعات يدکي، آببندها، چک ولو و . . . نيز موجود بوده و کليه تعميرات تجهيزات هسکل با ارائه گارانتي قابل انجام مي باشد.


نکاتي در خصوص نگهداري و افزايش طول عمر پمپ ها و بوستر هاي هسکل:

کاربران محترم مي توانند با رعايت چند نکته ساده اما بسيار مهم، طول عمر پمپ و بوسترهاي هسکل را به شدت افزايش داده و از نياز به تعمير و قطعات يدکي مبرا باشند.

-در مسير هواي ورودي به پمپ و يا بوستر و آمپلي فاير، حتما از سيستم مراقبت استفاده شود. وظيفه سيستم مراقبت رطوبت گيري از هوا، فيلتر کردن هوا و چرب نمودن هوا توسط روغن مي باشد. لذا هميشه دقت داشته باشيد که سيستم مراقبت فقط قادر به دريافت مقدار بسيار کمي از رطوبت هوا بوده و مي بايست قبل از سيستم مراقبت و بعد از کمپرسور از يک خشک کن ( Air Drier ) استفاده نماييد. رطوبت بالا در هوا سبب مي گردد تا چربي و گريس موجود در اسپول بخش شير هوايي پمپ و بوسترهاي هسکل خشک و شسته شود. در اين حالت اسپول به صورت خشک کار کرده و در مدت زمان کوتاهي اورينگ هاي آن خراب شده و فشار پمپ بالا نخواهد رفت. از سوي ديگر آلودگي در هوا نيز سبب آسيب رساندن به اسپول هوا خواهد شد. لذا فيلتر کردن هواي درايو بسيار حائز اهميت مي باشد. توصيه مي گردد جهت حفظ چربي و روانکاري اسپول هوا، داخل مخزن روغن سيستم مراقبت، مقداري روغن هيدروليک ريخته و پيچ آن را طوري تنظيم نماييد که به ازاي هر ۱۵ سيکل حرکت پمپ ، ۱ قطره روغن مصرف شود.
-در مسير سيال ورودي ( چک والو مکش ) حتما از سيستم فيلتراسيون خوب استفاده گردد. در مدار آب ورودي به پمپ ها علاوه بر فيلتر از سختي گير نيز استفاده گردد.

آلودگي در سيال ورودي سبب آسيب رساندن به چک والو ها و سيل هاي پيستون پلانجر مي گردد.

به مشتريان عزيز و مصرف کنندگان محصولات هسکل توصيه مي گردد از ارسال اين تجهيزات به کارگاههاي متفرقه جهت تعميرات خودداري نمايند. در اکثر مواقع پمپ ها و بوسترهاي هسکل با يک سرويس بسيار ساده و ارزان، به حالت اوليه خود باز مي گردند، اما افراد غير متخصص در حين تعميرات و سرويس، آسيب هاي جدي به قطعات اين تجهيزات وارد آورده و صاحب کالا را با هزينه هاي بالا روبرو مي کنند.

اطلاعات پارس سيال:

اطلاعاتي بخاطر آشنايي بيشتر شما با پارس سيال

- تضمين قطعات و دستگاههاي ارائه شده
- پشتيباني واقعي دستگاهها، قطعات و خدمات
- تجربه 15 ساله در امر ارائه تجهيزات صنعتي
- ارائه خدمات آموزش و راه اندازي تجهيزات


نوع آگهی :    رایگان

مشخصات آگهی :

موقعیت : تهران

آدرس : خیابان دکتر مصدق شمالی (نفت شمالی) - نبش خیابان نهم - پلاک 39 - واحد 6 - طبقه دوم

تلفن Tel : 021-26408117

تاریخ ثبت آگهی :  شنبه 18 خرداد 1398

تاریخ انقضای آگهی :  چهارشنبه 16 مرداد 1398

تاریخ بروزرسانی :  یکشنبه 26 خرداد 1398 09:03:23

بازديد: 71


تذکر بسیار مهم :
این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.

صفحه راهنما     صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

: آگهی های دیگر این کاربر

مشاهده تمام آگهی های این کاربر

تذکر


این صفحه اختصاصی آگهی شماره 10076230 می باشد
نام ثبت کننده این آگهی : شرکت مهندسی آسیا سیال پارس
شناسه کاربری : 1030923

توجه : وبسایت نیازمرکزی به عنوان یک سرویس دهنده عمل می کند. صفحه ای که هم اکنون آنرا مشاهده می کنید با مسئولیت شخص آگهی دهنده ثبت شده است. بنا براین وبسایت نیازمرکزی هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب این صفحه به عهده نمی گیرد.

مقاله های مرتبط

سيستم هاي هيدروليک

کارآيي سيستم هاي هيدروليک براي سهولت انتقال نيرو، موجب گسترش روز افزون اين سيستم ها شده است. مي توان پمپ هاي سيستم هاي هيدروليک را به مثابه قلب سيستم در نظر گرفت. پمپ هاي هيدروليک تنها يک وظيفه مهم را بدوش دارند و آن به ... ادامه ...

پمپ شدن روغن

قابليت پمپ شدن روغن در دماي پايين به هنگام تخليه از دستگاه به واسطه اهميت، درصنعت روانكاري، موجب تدوين استانداردهاي لازم براي روغن هاي موتور شده است. كارشناسان توصيه مي كنند، به علت تغيير در كيفيت روغن پايه،صاحبان صنايع ... ادامه ...

دستگاهIABP

بالون پمپ داخل آئورتي(IABP)وسيله اي جهت افزايش جريان خون عضله قلب و کاهش بار قلبي از طريق فرايند «کانترپالسيشن» مي باشد. خونرساني قلب در مرحله دياستول، بدليل برگشت خون (backflow) ازسمت آئورت به قلب از طريق عروق کرونر صور ... ادامه ...

پمپ گريز از مرکز

مطابق با نوشته هاي تاريخ نگار برزيلي Reti، يک ماشين آبکش يا لجن کش که بايستي به عنوان نمونه اوليه پمپ گريز از مرکز شناخته شود، در يک مقاله در ابتداي 1475 ميلادي توسط مهندس ايتاليايي دوره رنسانس Francesco di Giorgio Marti ... ادامه ...

گروه ها


groupسایتها
groupكامپيـوتر
groupلوازم
groupآموزشي
groupاملاک
groupوسايل نقليه
groupخدماتي
groupبازار كار
groupصنعتي
groupارتباطي
groupشخصي
groupهنريتذکر بسیار مهم ::
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است
قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید

صفحه راهنما صفحه قوانین
مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد. لطفآ در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده دقت کافی به عمل آوردید.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

 ثبت نام | تعرفه ها | تازه ها | قوانین | تماس با ما

NiazeMarkazi
Generated in 0.10seconds